Opinie


"...Ogromna wiedza , indywidualne , kompleksowe podejście do każdego pacjenta oraz praktyczne , manualne umiejętności doktor Małgorzaty gwarantują wykonanie zabiegów na najwyższym poziomie . Przyjazna atmosfera gabinetu ,serdeczne podejście ,zainteresowanie i troska o pacjenta po zabiegu budują pozytywne relacje między pacjentem i lekarzem -co szczególnie wyróżnia Panią doktor Małgorzatę...."

"...Pani Doktor jest świetnym fachowcem, który przy okazji ma niezwykłe poczucie estetyki, co daje nam pewność że zabiegi nie zostaną wykonane z przesadą..."

"...Peeling traktuje już jak rodzaj zabiegu kosmetycznego i przychodzę na niego regularnie. Od czasu do czasu również na mezoterapię i korektę zmarszczek czoła. Gorąco polecam zabiegi i opiekę pani dr Gajewskiej..."

"....Fachowość , profesjonalizm, wiedza Pani Dr Gajewskiej dodadzą naszej twarzy blasku i zniwelują zmeczenie. Serdecznie dziekuję za za spokój i czas mi poświęcany - nie tylko przed ale i pozabiegu - to istotne cechy w pracy lekarza, specjalisty chirurgii estetycznej, a które niewątpliwie posiada Dr Gajewska. Gorąco polecam peelingii i rewitalizację skóry twarzy, szyi, dekoltu i dłoni..."

"...Osoby , które nie są przekonane do zabiegów medycyny estetycznej powinny odwiedzić gabinet pani dr Małgorzaty Gajewskiej. Znajduje się w zacisznym miejscu , w pomieszczeniu urządzonym z dużym smakiem . Pani dr jest profesjonalistką . Zaskakuje indywidualnym podejściem do pacjenta , wrażliwością , wszelkie wątpliwości są skrupulatnie wyjaśniane . Najważniejsze są jednak duże zdolności manualne oraz..."

Więcej opinii
na znanylekarz.pl

Zobacz