Przed nami wiosna

Warto pomyśleć o zabiegach, które zregenerują i odświeżą naszą skórę po okresie zimowym i skorzystać z zabiegów, których wykonywanie latem nie jest wskazane.
Polecam EASY TCA PAIN CONTROL, szczególnie dla osób oczekujących szybkich efektów estetycznych, borykających się z przebarwieniami, śladami potrądzikowymi i drobnymi zmarszczkami na twarzy.
EASY TCA PAIN CONTROL to innowacyjny peeling firmy SkinTech na bazie kwasu trójchlorooctowego (TCA) oraz fenolu. Dzięki nowej opatentowanej formule pozwala on na osiągnięcie doskonałych efektów terapeutycznych, bez odczuć bólowych towarzyszących terapii TCA. Uważa się, że jest najbezpieczniejszym peelingiem na bazie TCA.
Stosowany według różnych schematów zapewnia szerokie spektrum aktywności i głębokości działania. Peeling nie wymaga od pacjenta wcześniejszego przygotowania, a jedyną niedogodnością jest płatowe złuszczanie, które pojawia się w trzeciej dobie po zabiegu i zwykle trwa 2–3 dni. Efekt jest widoczny już po pierwszym zabiegu; zaleca się wykonanie 2–4 zabiegów w odstępach co 3 tygodnie, zależnie od problemu, który chcemy rozwiązać.
Polecam, super efekty!

 

Zapraszam serdecznie

Małgorzata Gajewska

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do Twoich potrzeb.