Rewitalizacja szyi i dekoltu

Rewitalizacja szyi i dekoltu – dlaczego warto dbać o szyję i dekolt

Codzienna pielęgnacja twarzy rano i wieczorem to rytuał, o którym kobiety pamiętają niemal zawsze. Niestety bardzo często zapominamy o pielęgnacji szyi i dekoltu, a to właśnie w tych miejscach skóra jest szczególnie wymagająca, zwłaszcza u kobiet w wieku dojrzałym.
Skóra szyi i dekoltu jest cienka i delikatna, prawie zupełnie pozbawiona tkanki tłuszczowej i gruczołów łojowych, dlatego łatwo ulega wysuszeniu i szybko się starzeje. Dekolt i szyja to miejsca, które zdradzają nasz wiek znacznie szybciej niż nasza twarz, stąd tak ważne jest, aby troszczyć się o nie w szczególny sposób. Właściwa, codzienna pielęgnacja i dobór kosmetyków bogatych w składniki odżywcze to oczywiście podstawa.
Warto jednak również pomyśleć o skutecznych zabiegach regeneracyjnych, z których sama często korzystam i uważam, że warto. W moim gabinecie polecam peelingi medyczne, osocze bogatopłytkowe oraz rewitalizację z kwasem hialuronowym, zarówno na twarz, szyję jak i dekolt. Jesień to czas, który sprzyja takim zabiegom i zwykle mamy trochę więcej czasu dla siebie.
Serdecznie zapraszam
Lek. Małgorzata Gajewska

Uwaga: w październiku obowiązuje rabat 10% na wszystkie zabiegi rewitalizacji.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do Twoich potrzeb.