Sezon peelingów uważam za otwarty!

Część pacjentów powróciła już do jesiennej serii tych zabiegów, tych, którzy jeszcze się zastanawiają serdecznie zapraszam, ponieważ warto. 
 

Peeling chemiczny pozwala przede wszystkim na usunięcie martwej warstwy naskórka, która utrudnia nam naszą codzienną pielęgnację. Stosowany w serii zabiegów zapewnia stymulację odnowy komórkowej, dzięki której poprawia się gęstość i napięcie skóry, a drobne zmarszczki ulegają spłyceniu. Doskonale sprawdza się w rozjaśnianiu przebarwień, jak również w redukcji śladów potrądzikowych. Dla osób z trądzikiem aktywnym jest uzupełnieniem terapii, ponieważ hamuje łojotok i zmniejsza liczbę stanów zapalnych.
 

Oczywiście skład peelingu i jego stężenie dobieram indywidualnie do potrzeb skóry każdego pacjenta, o stopniu łuszczenia decydujemy wspólnie. Peeling zwykle nie wyłącza pacjenta z codziennej aktywności, jeśli jednak jest taka potrzeba, to również wspólnie planujemy dogodny termin.
 

Przy serii 5 pilingów obowiązuje rabat 10%.
 

Zapraszam serdecznie 

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do Twoich potrzeb.