O mnie

Jeśli odwiedzasz tę stronę, to znaczy, że szukasz piękna – u siebie, ale na pewno także wokół. Znajdziesz je w moim gabinecie – jestem lekarzem, który wiedzę medyczną łączy z poczuciem estetyki.

Stworzyłam gabinet, w jakim sama chciałabym się znaleźć: zapewniający najwyższej jakości usługi z zakresu medycyny estetycznej, ale także komfort, intymność, ciepłą atmosferę, poczucie bezpieczeństwa – miejsce wyjątkowe, do którego chce się wracać. Przekonasz się o tym od razu, gdy przekroczysz jego próg. Staniesz w centrum uwagi, bez pośpiechu ustalimy wspólnie, czego potrzebujesz, by mieć satysfakcję z tego, jak wyglądasz.

Chcemy się czuć dobrze ze swoim wyglądem, więc czasem warto coś dyskretnie poprawić. Przede wszystkim jednak warto zachować swoje naturalne piękno, które upływ czasu nam zabiera. Nie czekajmy więc, aż będzie za późno na skuteczne działania – wiele można zrobić, by piękny wygląd na długo zatrzymać.


Swoją pasję, bo tak traktuję medycynę estetyczną, realizuję od 11 lat. Posiadam też specjalizację z chorób wewnętrznych, którą zdobyłam wcześniej. Wiedza internistyczna pomaga, gdyż niejednokrotnie problemy zdrowotne wpływają na stan skóry i ograniczają efekty wykonywanych zabiegów bądź je utrudniają.

Prawdziwa medycyna estetyczna wymaga szczególnych zdolności manualnych i estetycznej wyobraźni. Lekarz – jak artysta – musi widzieć oczami wyobraźni efekt, który chce uzyskać. Czy mam te zdolności? O tym najlepiej świadczą opinie moich pacjentów.

Wiedzę z zakresu medycyny estetycznej zdobyłam, uczestnicząc w wielu specjalistycznych kursach i konferencjach w Polsce i za granicą. Oczywiście ciągle podnoszę swoje kwalifikacje, co potwierdzają liczne certyfikaty.

Zapraszam serdecznie do odwiedzenia mojego gabinetu

Po godzinach